Yeni Sunucu Anadolu Hakkında Görüşleriniz

• Artık yeni açılan event sunucuları bile adam akıllı dayanmıyorken normal sunucu açma aşkını ben anlamıyorum :) Açıkçası bu yeni sunucuya 0dan başlayacak olan varsa ben olsam bunun yerine gider lucifer sunucusunda oynarım hem etkinlikleri iyi hem bayrak drobu var. Ha oyuncu var mı derseniz oynamadığım için bilmiyorum ama her türlü bu yeni açılacak sunucudan iyidir :) En azından birleşim beklerken etkinliklere katılır kafa dağıtırsınız

qg8tvye.jpg

• Arkadaşlar birkaç grup insan hem serverfirst ödüllerinin hepsine çökecek hem de uzun süre sadece anahtar farmı yapacaklar sonrası hepimizin bildiği gibi hayalet kasabaya dönüşecek

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Bilmediğimden soruyorum Anahtar için boss ''Random'' yapılmıştı eskisi gibi anahtar kasılıyormu?

Primora.png

Выразите свою любовь, мы не умеем читать мысли.

• Yapacakları eski tarzda 1-99 olan ve oyunu kolaylaştıran kostüm-simya vs.. şeylerin olmadığı iyi reklamla bir server açmak. Bir allahın kulu eski svlerinde oynamaz. 15 tane hesapla boss kovalıyorsunuz savaşan adam sayısı kalmamış savaşsan bile miss vuruyorsun skıll atmanın bir önemi kalmamış. Elinde sosisle gezen kostümlü karakterler. At harici binilen kaykaylar falan. Ne hale getirdiniz oyunu? Oyunun bir hikayesi vardı metin kesmek diye. Kimse metinlerin yüzüne bakmaz oldu artık.

Ey TÜRK, Titre ve Kendine Dön!

Edited once, last by VesReaper ().

• Yapacakları eski tarzda 1-99 olan ve oyunu kolaylaştıran kostüm-simya vs.. şeylerin olmadığı iyi reklamla bir server açmak. Bir allahın kulu eski svlerinde oynamaz. 15 tane hesapla boss kovalıyorsunuz savaşan adam sayısı kalmamış savaşsan bile miss vuruyorsun skıll atmanın bir önemi kalmamış. Elinde sosisle gezen kostümlü karakterler. At harici binilen kaykaylar falan. Ne hale getirdiniz oyunu? Oyunun bir hikayesi vardı metin kesmek diye. Kimse metinlerin yüzüne bakmaz oldu artık.

kanka artık bazı şeyleri anlamamız gerekiyor. 1-99'u size tatlı gösteren çocukluğunuzda/gençliğinizde oyunu kimse bilmiyorken p2w olmadan oynadığınız için aldığınız zevkti. Bugün 1-99 server açsınlar yarın 99lv çelikli tritonlu adam görürsün köyde hiçbir eğlencesi kalmaz. Çünkü herkes hangi efsun ne işe yarıyor çözdü. Sen bile 1 ay sonra yapacak bir şey bulamazsın serverda

• kanka artık bazı şeyleri anlamamız gerekiyor. 1-99'u size tatlı gösteren çocukluğunuzda/gençliğinizde oyunu kimse bilmiyorken p2w olmadan oynadığınız için aldığınız zevkti. Bugün 1-99 server açsınlar yarın 99lv çelikli tritonlu adam görürsün köyde hiçbir eğlencesi kalmaz. Çünkü herkes hangi efsun ne işe yarıyor çözdü. Sen bile 1 ay sonra yapacak bir şey bulamazsın serverda

altına imzamı atarım birşeyi bilmeden birşeye başlamakla bilerek başlamak çok farkı bir yolu yürürsün düşersin kalkarsın zevki orada ama tekrar o yolu yürürken herşeyi bildiğin için zevk almak zorlaşır ben oyundan zevk almak için ha bire kumar deniyorum sandık açmak simya basmak +9 item basmak yoksa ful + ful kusursuz set diz yılada koy yada aura kas hiç bir zevki yok oto avda olan hiç birşeyin zevki kalmadı belki vayne farmı olabilir oda ne düştüğünü görmek biraz heveslendirebilir gerisi suan oyun paran varsa kral sensin :D

• Malesef ki oyunu ileriye taşıyacağına , yerinde saydıran bir sunucu daha.

Yenilik , bir özellik getirmeleri çok daha iyi olurdu.

Bu sunucuyu açıyoruz ve şu denenicek , üst üste eklenen tecrübe yüzükleri , beceri kitaplarının adları metinden düştüğünde görünecek üst üste biriktirilebilecek vs vs işte .

Hiç bişey yok. Dümdüz alın sunucu , hesaplarınız var oynayın , çark var çevirin , ep harcayın öne geçin , heyecan , yeni soluk , hiç bişey. Monoton , oyunu oynayan kısmın %80 i(bence) anlamsız bulduğu , yayıncıların gereksiz hypeları ile geçecek 1 veya 2 ay.

Üzücü. Geçmiş olsun.

JayLah.png

• Aynı şeyleri tekrar ediyoruz...

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Yeni sunucu ile battlepass gelir diye ümitlenmiştim. Benim gözümde verdiğin epin ve farmın oyunda en rahat karşılığını alabileceğin yer battlepass. Üzdü..

Yeni sunucuya başlayan arkadaşlara başarılar :)

^^^^^^^^^^^^^^