Örümcek Şampiyon Level Sorunu

• Örümcek zindanı düşük leveller için hem farm hem level kasmak için bire bir . Özellikle ay ışığı, okey , şuan da olan kralı yakala gibi etkinlikler içine alt oyuncuların gelir kaynağı. Lakin 3.katta her odada şampiyon leveller var , kafalarına göre oda tutup kendi çarlarını sayısız oda kaparak tutuyorlar ve bu durumda alttan gelen bir oyuncu olarak beni rahatız ediyor. 3.kata 75 level sınırı acilen gelmelidir diye düşünüyorum ve sizlerinde fikirlerini almak istiyorum

• Luck

Approved the thread.
  • Örümcek zindanı düşük leveller için hem farm hem level kasmak için bire bir . Özellikle ay ışığı, okey , şuan da olan kralı yakala gibi etkinlikler içine alt oyuncuların gelir kaynağı. Lakin 3.katta her odada şampiyon leveller var , kafalarına göre oda tutup kendi çarlarını sayısız oda kaparak tutuyorlar ve bu durumda alttan gelen bir oyuncu olarak beni rahatız ediyor. 3.kata 75 level sınırı acilen gelmelidir diye düşünüyorum ve sizlerinde fikirlerini almak istiyorum

Bunun için Öneriler bölümünde topik açıp Anket yapmanı tavsiye ediyorum ve seni destekliyorum.

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IExodia
    Karekter : Bedensel

Edited once, last by Kilitci ().

• Katılıyorum gelmeli ama orda barones bosu da var o yüzden sinir 99-100 level olmalı diye düşünüyorum hem 90 level hesabi ile kişi isterse 60 lw yan çarıni da kasabilmeli ya da barones girişi başka yere alınsın ama daha önemli bir unsur da var oda eventte tüm katı ele geçiren hileciler ay ışığı olduğu zaman avcılar katta gezmeli diye düşünüyorum. Ya da ticketlere o güne özel event saatinde hemen dönüş yapmalılar.

• Gelmemeli, bu çarları boşuna mı yaptık yahu

60 level kesmek için yaptıysan zaten boşuna yapmışsındir eğer öyle bir hesabın varsa sağlam düşük lw de yapabilirisin. 150 level okçuların binek üstünden zevkine farm atanlara musallat olması hoş değil fair play yok.

• Dolunay serverinde birtane ismi lazım sevmediğim bir varlık vardı ay ışığında zevkine çıkıp milleti kesiyordu arkasından çok dua ediyorlardı :D doyumsuzluk aç gözlülük bu oyunu bitirdi :D o yüzden yok 1 lvl şampiyon yok 60 lvl fark etmiyor insanların birbirine saygısı olmadıkça burdan birşey yazmayın ki oyun sahiplerinin çokta umrunda yani :D sizin istekleriniz pekte umurlarında değil çözüm basit odayı ilk tutanındır hak gerisi hak yemiştir yok savaş yok benim gücüm yetiyor elinden alırım vs bunlar oyunda belki caizdir ama gerçekte hak yemektir benim düşüncem 3 hesap koyup çar kasmaya çalıştığım 1 odaya event felan vs yokken bile luciferde adam gelip slot azken bile pelerin atıyorlardı o yüzden bu oyundaki yüzde 70 lik oyuncu toksit kitle olduğu için kendinizi yormayın salın benim gibi :D kafam 15 gündür çok rahat yeminle arada burayı okuyorum bide simyalarım satılmışmı diye bakıyorum ha luciferde hileci alastor kesenler birbirlerine ks atmaya başlamış 1 alastor sandığı 1 von 30m :))) :D

• Dolunay serverinde birtane ismi lazım sevmediğim bir varlık vardı ay ışığında zevkine çıkıp milleti kesiyordu arkasından çok dua ediyorlardı :D doyumsuzluk aç gözlülük bu oyunu bitirdi :D o yüzden yok 1 lvl şampiyon yok 60 lvl fark etmiyor insanların birbirine saygısı olmadıkça burdan birşey yazmayın ki oyun sahiplerinin çokta umrunda yani :D sizin istekleriniz pekte umurlarında değil çözüm basit odayı ilk tutanındır hak gerisi hak yemiştir yok savaş yok benim gücüm yetiyor elinden alırım vs bunlar oyunda belki caizdir ama gerçekte hak yemektir benim düşüncem 3 hesap koyup çar kasmaya çalıştığım 1 odaya event felan vs yokken bile luciferde adam gelip slot azken bile pelerin atıyorlardı o yüzden bu oyundaki yüzde 70 lik oyuncu toksit kitle olduğu için kendinizi yormayın salın benim gibi :D kafam 15 gündür çok rahat yeminle arada burayı okuyorum bide simyalarım satılmışmı diye bakıyorum ha luciferde hileci alastor kesenler birbirlerine ks atmaya başlamış 1 alastor sandığı 1 von 30m :))) :D

dostum iki yıldır forumu takip ediyorum, sürekli her konuya nerdeyse günde 2 3 kere ben saldım oyunu, oynamıyorum şöyle böyle diyorsun ama her yeni açılan , eski konularda bile seni görüyorum mutlaka. her gün mutlaka buraya gelip 3-5 konuya mesaj atıyorsun. atabilirsin ama oyun artık umurunda değil derken bile arka planda ben umrunda olduğunu düşünüyorum çünkü foruma ne zaman girsem en çok dert yanan üye sensin. ben bu oyuna aşırı derece bağımlı bir insan olduğunu düşünüyorum bence foruma girmesen senin için daha iyi olur.

• dostum iki yıldır forumu takip ediyorum, sürekli her konuya nerdeyse günde 2 3 kere ben saldım oyunu, oynamıyorum şöyle böyle diyorsun ama her yeni açılan , eski konularda bile seni görüyorum mutlaka. her gün mutlaka buraya gelip 3-5 konuya mesaj atıyorsun. atabilirsin ama oyun artık umurunda değil derken bile arka planda ben umrunda olduğunu düşünüyorum çünkü foruma ne zaman girsem en çok dert yanan üye sensin. ben bu oyuna aşırı derece bağımlı bir insan olduğunu düşünüyorum bence foruma girmesen senin için daha iyi olur.

Haklı olduğun tek konu bağımlılık olabilir fakat benim hayatıma müdahil olma hakkını sana kimse vermiyor zoruna gitmiş olabilir yazdıklarım sorun yok gerçek bildiğim herşeyi yazarım kimseyi ilgilendirmez her konuya yorum yapma hakkını kendimde buluyorum ne sen All ahsın bana can verdin nede ben senin kulunum nerye girip girmeyeceğim seni değil beni ilgilendirir insanların üzerinde ego kurmanın anlamı yok okumazsın yada engellersin beni yazdıklarım çıkmaz. boş tatava yapan basit birisin.

• Haklı olduğun tek konu bağımlılık olabilir fakat benim hayatıma müdahil olma hakkını sana kimse vermiyor zoruna gitmiş olabilir yazdıklarım sorun yok gerçek bildiğim herşeyi yazarım kimseyi ilgilendirmez her konuya yorum yapma hakkını kendimde buluyorum ne sen All ahsın bana can verdin nede ben senin kulunum nerye girip girmeyeceğim seni değil beni ilgilendirir insanların üzerinde ego kurmanın anlamı yok okumazsın yada engellersin beni yazdıklarım çıkmaz. boş tatava yapan basit birisin.

oyunu bırakıp dışarda biraz sosyalleş bence psikolojin iyi değil.

Marmaraya ilk başladığımda 3.günümdü sanırım etp kasıyorum adamın biri 35 level chou bandı 250 level aurası vardı gelip beni kesti. Derdin ne ? yazdım gülücük atıp bekle sana ne yapıyorum diyip şampiyon 21 level çarını getirip defalarca kesti derdin ne sorun ne ? diyorum cevap vermiyor. Reel hayatında birşey başaramamış saygı görmemiş insanlar burada toxiclik yapıyor maalesef. Genel chatten ismini yazınca birden yazmaya başladı o kadar mesajıma cevap vermeyen kişi birden öyle şeyler yazıyorki ''biat et!'' , ''yat aşağıııı'' diye. Sen oyunda gördüğün reel hayatta bilgi birikimini bilmediğin bir insana nasıl cahil vasfın yok gibi kelimeler kullanabiliyorsun. Bunlarınki tam aşağılık kompleksi ayışığı eventide öyle maalesef şampiyon 30 leveller alastoru anahtar turunu bırakıp ayışığında milletle uğraşıyorlar. Cümlenin en başındada dediğin gibi doyumsuzluk ve aç gözlülük yüzünden millete sarıyorlar sonra oyuncu yok diye ağlayanlarda onlar. Yeni oyuncuları oyuna küstürüp önlerini kesersen sonra oyuna yeni oyuncu nasıl beklersin :D tam komedi bunlar.

• Marmaraya ilk başladığımda 3.günümdü sanırım etp kasıyorum adamın biri 35 level chou bandı 250 level aurası vardı gelip beni kesti. Derdin ne ? yazdım gülücük atıp bekle sana ne yapıyorum diyip şampiyon 21 level çarını getirip defalarca kesti derdin ne sorun ne ? diyorum cevap vermiyor. Reel hayatında birşey başaramamış saygı görmemiş insanlar burada toxiclik yapıyor maalesef. Genel chatten ismini yazınca birden yazmaya başladı o kadar mesajıma cevap vermeyen kişi birden öyle şeyler yazıyorki ''biat et!'' , ''yat aşağıııı'' diye. Sen oyunda gördüğün reel hayatta bilgi birikimini bilmediğin bir insana nasıl cahil vasfın yok gibi kelimeler kullanabiliyorsun. Bunlarınki tam aşağılık kompleksi ayışığı eventide öyle maalesef şampiyon 30 leveller alastoru anahtar turunu bırakıp ayışığında milletle uğraşıyorlar. Cümlenin en başındada dediğin gibi doyumsuzluk ve aç gözlülük yüzünden millete sarıyorlar sonra oyuncu yok diye ağlayanlarda onlar. Yeni oyuncuları oyuna küstürüp önlerini kesersen sonra oyuna yeni oyuncu nasıl beklersin :D tam komedi bunlar.

Yazdıkların tamda benim duygularımı anlatıyor bide burdan bazı şeyleri yazınca bazılarının zoruna gitmeye başladı artık ne yazıp ne yazmayacağımıza onlar karar vermeye başladı hiç kimsenin kimseyi durduk yere rahatsız edip hakkına girmeye hakkı yok egoları o kadar tavan yapmış ki köle olarak görüyorlar karşısındakileri bu oyunda şuan sorun hile ve kendini beğenmiş bir kitle var yazık kimse karşısındakinin gerçek kişi olduğunun farkında değil galiba.

• Yazdıkların tamda benim duygularımı anlatıyor bide burdan bazı şeyleri yazınca bazılarının zoruna gitmeye başladı artık ne yazıp ne yazmayacağımıza onlar karar vermeye başladı hiç kimsenin kimseyi durduk yere rahatsız edip hakkına girmeye hakkı yok egoları o kadar tavan yapmış ki köle olarak görüyorlar karşısındakileri bu oyunda şuan sorun hile ve kendini beğenmiş bir kitle var yazık kimse karşısındakinin gerçek kişi olduğunun farkında değil galiba.

Ne desek boş öylelerine. Bu bir savaş oyunu bunu anlayabilirim ama saygısızlığı anlayamam asla.Karşındaki insan bot değil reel bir insan kestikten sonra hiç tanımadığın birine biat et gibi ve ağza alınmayacak sözler ediliyorsa bu aşağılık kompleksidir başka açıklaması olamaz.Reel hayatta ele edemedikleri başarıları burada 3-5 yancısıyla birlikte elde eder gibi olup ego kasmaları başka birşey değil. Aldırmıyorum öylelerini onları destekleyen ya onlardan ya da onların 3-5 von verip peşinde gezdirdikleri yancıları olduğu için.

• 60 level kesmek için yaptıysan zaten boşuna yapmışsındir eğer öyle bir hesabın varsa sağlam düşük lw de yapabilirisin. 150 level okçuların binek üstünden zevkine farm atanlara musallat olması hoş değil fair play yok.

çarım kuvvetli değil, ortalama bi şampiyon çar. Madem gameforge insanları level atlamaya zorlamıyor, biz her event sadece 61 lv çar oynayanların kafasına vura vura onları şampiyon yapacağız 😂