Güç Yüzüğü vs. taktığımız yere ekstra 1 slot daha gelmeli

• Hırsız Eldiveni vb. Takabileceğimiz Yeni Bir Slot Daha Gelmeli Mi? 113

1. Evet mutlaka gelmelidir, destekliyorum (94) 83%
    2. Hayır gerek yoktur, desteklemiyorum (19) 17%

Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu neden açma gereği duyduğumu açıklamak istiyorum.
    Metin2 artık eskisi gibi basit bir oyun değil her geçen gün gelen yeniliklerle çok fazla yeni eşyayı aynı anda kullanmaya ihtiyaç duyuyoruz. Örneğin herhangi bir Güç Yüzüğü(Bekçiler Tılsımı vb.) takmamız gerekiyor, bunun yanında yeni gelen haritalar için Elementer Koruma Taşı da takmamız gerekiyor ancak bu ikisini takınca Hırsız Eldiveni takabileceğimiz bir slot kalmıyor. Bunun sonucu olarak da çok kötü bir drop alıyoruz.

Benim önerim bu eşyaları takabileceğimiz yeni bir slot daha gelmelidir. Bunun bir mecburiyete ihtiyaca dönüştüğü kanaatindeyim.

Ek olarak şunu belirtmek isterim ki bu yenilik hiçbir dengeyi sarsmayacaktır. Çünkü herhangi iki Güç Yüzüğü aynı anda takılamıyor ekstra bir slotun gelmesiyle sadece Hırsız Eldiveni, Tecrübe Yüzüğü gibi şeyler fazladan takılabilir konuma gelecektir. Bilindiği üzere Beceri Kemikleri ve Güç yüzükleri de aynı anda takılamıyor yani hiçbir şekilde sorun teşkil etmeyecek.

Desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Destekliyorum, çok yerinde bir öneri olmuş.

Boss keserken herhangi bir tılsım+elementer taşı taktığımda hırsızın eldiveni takamıyorum ve canı bitmek üzereyken o son vuruşu yapmadan ikisinden birini anlık olarak çıkarıp eldivene geçiyorum ki sandık sayısını yüksek atsın. Gereksiz saniye kaybı oluyor, ben de ihtiyaç duyulan bir yenilik olduğunu düşünüyorum.

imzabucca6.png

"hak ediyorum her milimini bu dik gülüşün"

• Uzun zamandır gelmesini beklediğim bir özellikti her yeni güncellemede bu sefer eklerler diye bekledim fazlasıyla ihtiyaç haline geldi hala eklenmedi oyuna.Hatta bu 3. slotun ep karşılığı nesne marketten sunulacak bir ürün olmasını bile bekliyorum bedavaya getirmez Gameforce bunu.Envanter genişletme gibi bi ürünle kullanılabilir hale gelebilir.

• Sırlar yüzüğü ve nazar takıyorum diyelim, e bu sefer eldiven takamıyorum yada tec ve kahramanlık takıyorum diyelim yine eldiven dışarıda kalıyor bu örnekler çoğalır gider.Kesinlikle yapılmalı.

5y1q80m.png

" There is always hope.. "

• Sırlar yüzüğü ve nazar takıyorum diyelim, e bu sefer eldiven takamıyorum yada tec ve kahramanlık takıyorum diyelim yine eldiven dışarıda kalıyor bu örnekler çoğalır gider.Kesinlikle yapılmalı.

tam olarak bundan şikayetçiyim ben de, zaten iki tane güç Yüzüğü takma gibi bir durum yok ve hırsız Eldiveni takmazsak asla tam drop alamıyoruz. Umarım gelir böyle bir güncelleme

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Fazladan slot açmak yerine eldiven kullanım yöntemi geliştirilebilir, hani güneş özütünü açıp kapatırken parlama efekti olduğu gibi,eldivende sağ tıkladığımızda parlayabilir ve etkisini kullanabiliriz istediğimiz zamanda kapatabiliriz.

• Ben de bu öneriyi açmayı düşünüyordum siz açmışsınız. Hayır basanlar neden hayır bastığını açıklasa daha güzel olurdu çünkü ben bu özelliğin gelmemesi için hiçbir mantıklı sebep görmüyorum. Çok da zor bir şey olmasa gerek.

Sanırsam iki tane güç yüzüğünün aynı anda basılmasından korkup hayır basmışlar ama oyun zaten böyle bir şeye izin vermiyor. Zamanında bir arkadaşımın hesabını kasarken sırlar yüzüğü ve liderin kitabı+ basıyordum. Yanlışlıkla tecrübe yüzüğü taktım, liderin kitabı+ basacak yer kalmadı.

Oyunda geri kalmış olan binlerce şeyden yalnızca biri bu. Eskiden gerekli değildi ama artık sorun olmaya başladı. Nesneye bile sabitlense yine de kabulum.

• Sadece bunlarda değil düşük rütbe hasarı kullananların bir slotunda lucynin yüzüğü sabit duruyor.

evet işte olay tam da bu, bazı kişiler olaya sadece Güç Yüzüğü ve Kemikler olarak bakmışlar ki hayır vermişler; ancak gerçekten takmamız gereken bir sürü şey var 2 slot çok yetersiz

• Kesinlikle gelmeli yeni slot.. Tecrübe yüzüğü taksam eldiven takamıyorum eldiven takmayınca droplar berbat.. Element korunma saldırı alıyoruz taksak tec yüzüğü yada eldiven takamıyoruz düşük rütbe gezsek lucy takamıyoruz geç bile kalınmış bir yenilik keşke sesimizi duyan olsa daha çok destek görse bu konu FastFooD  PegasusTR bu konuyu kesinlikle görmeli ve iletmelisiniz.. :stick:

• Şuan ki mevcut açık olan 2 slot 4 slota cıkarılabilir her ikisi de yarı yarıya bölünerek 4 e cıkması demek boss dönenlerin lucy elementer guc güc yuzuğu ve eldiven takması demek kasanlarında guc e.guc tec ve koruma taşı takabilir 4 e cıkması baya kurtarır

• Şuan ki mevcut açık olan 2 slot 4 slota cıkarılabilir her ikisi de yarı yarıya bölünerek 4 e cıkması demek boss dönenlerin lucy elementer guc güc yuzuğu ve eldiven takması demek kasanlarında guc e.guc tec ve koruma taşı takabilir 4 e cıkması baya kurtarır

4 harika ötesi olurdu gerçekten ama şimdilik 3e çıkarsalar bile çok fark eder umarız dikkate alınır bu kadar destek alan bir öneri

• Bir kaç gün önce yoharada kasmaya başladım bedensel çarımla. Sunakta koruma taşıyla 3 slot, eldivenle 2 slota anca dayanıyorum tam da bu dediğiniz mevzuyu hayal etmiştim yüzük+eldiven+koruma olsa ne kasılır burada diye :D Gerçekten güzel bir öneri umarım gerekli yerlere ulaşır ve en kısa zamanda böyle bi güncellemeyi yaparlar. 4 boşluk olsa tadından yenmez de 3e bile razıyız :)

4 fazla olabilir ama 3 kesinlikle olmalı. Eğer böyle bir şey gelecek olursa zaten 3 gelir diye düşünüyorum. 4 slot dengeleri biraz bozabilir.