Nesne markete gelen çarklar hakkında.

• Her ay düzenli olarak nesne markete bazı çarklar ekleniyor. İnsanlar takı elde edebilmek için binlerce ep harcıyorlar. Ancak son 1 yıldır gelen çarklardan takı elde etmek artık şans değil, algoritma bilerek ep harcatıyor. Görüşlerinizi dinlemek isterim bu konu hakkında. P2win değil p2 maybe win.

• Luck

Approved the thread.
  • Görüşün bence doğru.bir çark içinde yüzük kapabilmek için çok uğraşıyoruz ve bunun üstüne çarkın etrafında çok gereksiz itemler var çoğu çok kez çıkıyor ve hiçbir işe yaramıyor. Ve inandığım bir şey varsa o da çar şansıdır ona göre çok çıkabiliyor yüzük veya tılsım

• Baya oldu çark çevirmiyorum.

Koysunlar müzayede ye alayım

Koysunlar nesneye alayım

Sırf tılsım takmak için niye kumar oynayayım?

Arada yeşil şans açıyorum oda tüm kazandığım wonumu bitiriyor.

Şu oyuncular tek hesapla oynamayı bırakıp grup halinde paylaşarak oynasa şöyle bir kaç ay tılsım almasa çark çevirmese zaten eskisi gibi nesneye eklerler.

Bizde birlik yok bu konuda.

Sarısını o kadar çok yaşadıkki bu hayatın , laciverti yakındır. DarbekaN

• Bi arkadaş öneri şeklinde de yazmıştı. Bence her çarkta aşamalı şekilde belli bi ep harcadıktan sonra kendi hediye vermesi lazım örneğin 1k harcayınca 3g güçlendirici yüzük 2k harcayınca 7gün vsvs... gibi

• 10 kişi çevirir. 1 kişi kaar eder. Kaar eden kişide çark çok iyi diye reklam yapar. Reklam sayesinde 10 kişi daha çevirir. Genelde döngü böyle oluyor :)

Bazı istisnalar dışında 5k bandını geçtikten sonra bir şeyler vermeye başlıyor, en azından çevremde gördüğüm bu şekilde.

• Kimsenin oyun oynama stiline bir şey söylemek benim haddim değil ancak almayın arkadaşlar, almayın.

Hiç almayıp ihtiyacınız olan Güç Yüzüğünü yeşil şans kutusundan vs çıkarın bir süre. Çarklardan ödül elde etme şansı çok düşük. Satılmadığını anlayınca ödül elde etme şansını yükseltirler bence.

deniz.png

• Pay to MAYBE win söylemini daha önce forumda yapmıştım. Gerçekten bu oyunun her şeyi şans faktörüne bağlaması artık sinir bozucu olmaya başladı. Paranla rezil olmak böyle bir şey. Çok tercih edildiği için Manni-Manu için bile Mamut sandığı diye bir illet çıkardılar. 29 ep ucuzmuş diyip açmaya başlıyorsun. Bir bakıyorsun ki farkında olmadan 2k ep yemişsin. Elde ettiğin şey 7 günlük bir tılsım ve yüzlerce tecrübe yüzüğü. Hadi efsun olayının en başından beri şansa bağlı bir şey olduğunu biliyoruz. Fakat gel gör ki zamanında direkt nesne markete eklenen ürünlerin sandık, çark gibi şeylere eklenmiş olması ve nesne markete müzayede dışında gelmemesi saçmalığın daniskası. Yoğun istek üzerine yılda bir kere aura ancak geliyor direkt nesne markete. Mannu-Manni bineklerini en son ne zaman direkt nesne markette gördünüz? Veya yüzük, tılsım gibi güçlendirme aşyaları müzayede dışında en son ne zaman direkt nesne markete eklendi? Bence ayda en az 1 kere bu ürünler nesne markete direkt eklenmeli. Tabii ki makul bir fiyattan. Ejderha kerpeteni+(%100 söken) müzayedeye makul fiyatla gelip yoğun talep olduğunu görünce 3-5 kat fiyat arttırarak değil.

Edited once, last by Athos33 ().

• Yıllardır çark çevirmem. Kenarda atıl durumda olan bir suram var. Dedim otopet çıkarayım sunağa atayım 3 5 istiridye kasar maksat charı kullanmak. Gaza gelip 6 k eplik çark çevirdim ve 2 demirci ve 1 pet efsunla dışında ne yüzük ne pet çıktı. Bugün yine güzel bir ders oldu benim için. Umarım bu çarkı yapanlar hayatları rulet masalarında heba ederler. Yani bu kadar oyuncuyu sömüren ve karşılığını alamayan başka oyun var mıdır bilmiyorum.

• 2 yıldır bu oyunda çark çevirmiyorum 1,5 yıldır da 50 ep dahi yüklemedim oyun içi kazancımla ep alıyorum oyun içi gelişimim yavaş ama şükür paramla rezil olup sinir olmuyorum bu oyunda. Ep alana da bir şey demek haddime değil tabiki. Şampiyon 8 büyülü silah oynuyorum ortanın üstü diyebilecek bir çara sahibim. 1,5 yıldır oyun içi won yerine gerçek parayla ep alsaydım elit sayılabilecek bir çar yapardım ama buna da şükür böyle daha iyi oyunun beni rezil etmesine izin vermiyorum. Dün bir arkadaşım 4k ep yedi çarkta nazar almak için elde var 2 ritüel, 0 nazar. Arkadaşımın tek farmı hidra. 4k ep Ege'de oyun içi 100-110w eder. Bu arkadaşım 30/60 gün nazar alabilmek için 100w batırdı dün. Ege'de 3 hidra 1w ediyor. 400 hidra sandığı çöp oldu şimdiden. Vah ki vah halimize. Kostümü, porkisi, minidallı, geçit bileti, tılsımı, simyası, şebnemi, yüzüğü, eldiveni derken 12 ayın 8'i oyuna çalışıyoruz. Ülkemizdeki çalışma sistemi gibi aynı önce devlet doysun kalanıyla idare et.

• 8K eP vardı ep kupon yapıp wona cevircekdım cark gelince harcadım ama bonsadan cıkardı 120 150w cıvarını (100 tane 50epde 120w 8k ep)

ilk 4k epde (bonsa+ sandık, 15 gun nazar 1 rituel ve cor antika 3 petsun vs cıktı)..

Sonraki 4k epde 135 gun nazar (3 tane lahit pet)

Yani bi ayar yok 5 6k epe nazar alamayanda olmuş(daha once basıma gelmıstı) ... + 250gun nazar cıkaranda

Risk edilmez sonuc 0da olabılıyor.. Eger ep konusunda rahatsanız ne cıkarsa sansa hesabı.

• Çark dediğimiz kumar değil. Ben bunu kumar olarak nitelendiremiyorum. Bu ondan öte bir şey. Mesela parayı çöpe atmakla çark çevirmek benim için eşdeğer. Çarkın 2.katı da 66 epmiş. 50 ep 150m desek her çevirmede 150m bayılıyorsunuz pardon çeviriyorsunuz. Yapmayın arkadaşlar şu saçma sistemleri kullanmayın.

• Benim de karşı olduğum şu belli bir ep harcıyorsun çarkın çevresi saçma itemlerle dolu. Aynı şekilde tombala da ruh taşı var kutsama var. Ep veriyorum bari elle tutulur bir şey ver . Bende deyim ki ep harcadım ama bak elle tutulur bir şeyler verdi.

EJD4Lz.jpg

• Arada bir ağzına bir parmak bal sürecek ki sen paranı o çarklarla boşa harcamaya devam edesin, boşuna denmemiş "Kumarda her zaman Kasa kazanır."

• Şirket iyice kabak tadı veriyor. İnsanların cebindeki parayı nasıl tüketirim politikasını bırakması lazım artık. Kabak tadını aştı artık. Buna resmen soygunculuk diyebilirim.

Tombaladaki sembolleri değiştirmek için harcadığımız epe bile yazık, Tılsım almak için Yüzlerce ep veriyoruz ama Şirket 7 Puan degerindeki Azrail sembolu öyle bir ayarlamışlarkı her çevirmede 2 tane Azrail geliyor, bazen 3 adet Azrail bile arka arkaya geliyor. Bu kadarmı olur demek az bile, resmen bizleri sömürüyorlar.

Ben şahsen Tombalada ne gelirse almaya başladım.

Çark işinide bıraktım artık. Onların çıkarlarını değil bizlerin çıkarlarını düşünmedikleri sürece 1 Ep haram onlara.

Bizlere böyle sitem ettirdikleri için Lanet olsun.

• DGoQLZ.gif