ZÇ Haritalarının 110 sınırı 95 olsun.

• Karakterlerin seviye artışları için, ZÇ Haritaları çözümü... 75

The result is only visible to the participants.

Merhaba , Büyülü orman haritasının yoğunluğu her sunucuda inanılmaz dolu , level kasanlardan tutun da event için büyülü ormana girenlere ve tabi afk farm yapan bir çok kişinin tercih ettiği bir yer.

Bana kalırsa bunun sebebi başka bir yerde kasılmanın imkanının olmayışı. Bu kadar küçük haritada yüzlerce karakter olduğunda herşey birbirine giriyor , paskalya eventinde gözlemlediğim olaylar , yumurtalar haritaya düştüğünde kasılanlardan , jotun görevi yapmaya çalışanlardan ve öylesine en iyi farm yeri olarak burasını belirlemiş kişilerden dolayı inanılmaz bir hengameye dönüyor.

Bu günlerde de bir de üstüne kahin eventi eklenince büyülü orman daha da bi çileli...

Level kasan kişileri Zaman Çatlağı haritasına yönlendirilse , tabi 110 seviye orası dediğini biliyorum. Bunun için Zaman çatlağı haritalarını nemere ve razadör hariç 95 seviyeye çekilmesini önermek istiyorum. Orasının süresi 1 saat değil mi demeden cep saatlerini aldığımız satıcıya süresi sınırsız bir cep saati eklenebilir. Zaten grup şartı var , 2 kişi olursa ne olduğunu bilemeyiz denirse de ortak zindan haline de getirilebilir. Slotlar çok güçlü değil mi derseniz ufak nerflerle de bunun üstesinden gelinebilir. Ya da şimşek oranı değiştirilir. Buradaki amacım tamamen etkinlik sunucularında gördüğüm bu 95 üzeri seviye ki oyuncuların bir yere sıkışmasındansa başka haritalara yönlendirilse daha iyi olur dediğimden.

JayLah.png

• Luck

Approved the thread.
  • ekstra yeni aynı düzeyde map gelmeli farklı maplarde farklı atmosferlerde oynamaliyiz isteyen istediği yerde kasılıp istediği işi yapmalı. Birbirimize iple bağlanmış herkesle aynı çizgi üzerinden gidiyoruz çok saçma

Parabellum.png

Nostalgie de la boue

Edited once, last by Prometheus ().

• Güzel bir öneri ama yapılacağını sanmıyorum yılan vadisi falan daha önemli çünkü :D Sen ne kadar yavaş kasılırsan o kadar çok ep çekeceksin kostüm site yüzüğü otomatik av vb gibi şeylere o kadar fazla para yatıracaksın neden kendi ayağına sıksınlar ki :D

• Katılmıyorum.

Biraz oyunda zaman geçirin, oyunun zorluklarıyla başa çıkın gerek manevi gerek maddi, ( bu oyun ep üzerine dayalı bir oyun) bırakında yıllarını vermiş ve hala Metin2 oyununu oynayan oyuncularında yada karakterini geliştirmiş olan oyuncularında bir ayrıcalığı olsun belli haritalarda.

Kimse kusura bakmasın desteklemiyorum.

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

toivoa💕

• Katılıyorum. Katılmayan arkadaşlar oyunda lvl kasmanın zor olduğunu sanıyor. Peki öyle ise 1-75, 75-95, 110-120 aralıkları neden zor değil? 1-75 3.kat 6 saat. zç de iyi bir exp ve hesap ile 12 saatte metin keserek 120 olunabiliyor. hani zorluk nerede? oyunun son levellerinin daha zor kasılması gerekir sizin mantığınıza göre. 75-95 kasmak da aynı şekilde iyi bir hesap ve exp ile 2,3 gün sürüyor. burayı toplasanız 4 gün etmez. 95-110 arası kasmayı olumsuz etkileyen faktörlerin aşırı fazla olduğu için arkadaş bu öneriyi açmış. Harita küçük,ne lvl ne metin ne de boss ile işi olmayan bile orada. Orada bu kalabalıkta 15,20 gün harcamanın size hiçbir bir yararı yok. Orası tamamen event haritası olsa daha makul olur. Kasmak dışında orası eventlerde otoya atmanın, jotun ve metin farmı yapmakta iyi map olabilir. Ancak lvl kasmakta yeterli bir map değil.

• USTURAREIS sonra bir bakıyorsun, 150 lvl adam hâlâ büyülü ormanda taş kesiyor, hükümdara otoya bırakıyor.

Kolay kassın diye 95 den itibaren zç açılsın, şampiyon olduktan sonra ilk kez büyülüye girsin. Garip olur.

• Katılmıyorum.

Biraz oyunda zaman geçirin, oyunun zorluklarıyla başa çıkın gerek manevi gerek maddi, ( bu oyun ep üzerine dayalı bir oyun) bırakında yıllarını vermiş ve hala Metin2 oyununu oynayan oyuncularında yada karakterini geliştirmiş olan oyuncularında bir ayrıcalığı olsun belli haritalarda.

Kimse kusura bakmasın desteklemiyorum.

Fikrinize saygı duyuyorum. Birde şu açıcan düşüncemi , sizde düşünün ; koca bir serverı 95 110 seviyelere kadar ufacık bir haritaya insanları mahküm etmemeli diye düşünüyorum.

JayLah.png

• Fikrinize saygı duyuyorum. Birde şu açıcan düşüncemi , sizde düşünün ; koca bir serverı 95 110 seviyelere kadar ufacık bir haritaya insanları mahküm etmemeli diye düşünüyorum.

özellikle bunun yüzünden katılıyorum. Alternatifi olmalı.

• USTURAREIS sonra bir bakıyorsun, 150 lvl adam hâlâ büyülü ormanda taş kesiyor, hükümdara otoya bırakıyor.

Kolay kassın diye 95 den itibaren zç açılsın, şampiyon olduktan sonra ilk kez büyülüye girsin. Garip olur.

yapmıyorlar mı zaten? şampiyon olduktan sonra büyülüye ilk kez girince ne oluyor? neresini garip buluyorsun.? Şu oyunda sorsan hiç sürgüne girmemiş +95 ve üstü hesaplar vardır. çünkü hesabını vaktinde cadı drobu ile kastırmıştır. Diğer lvller zaten baktığında kolay, bu 95-110 lvl aralığı niye zor olmalı ki? bunu önemli yapan ne? hiçbir şey.

• yapmıyorlar mı zaten? şampiyon olduktan sonra büyülüye ilk kez girince ne oluyor? neresini garip buluyorsun.? Şu oyunda sorsan hiç sürgüne girmemiş +95 ve üstü hesaplar vardır. çünkü hesabını vaktinde cadı drobu ile kastırmıştır. Diğer lvller zaten baktığında kolay, bu 95-110 lvl aralığı niye zor olmalı ki? bunu önemli yapan ne? hiçbir şey.

Vardır veya yoktur beni ilgilendirmiyor. Önerin bence yersiz, gereksiz.

• Vardır veya yoktur beni ilgilendirmiyor. Önerin bence yersiz, gereksiz.

senin de bu konudaki tutumun saçma. neyi garip bulduğunu da söylemiyorsun sanırım bir çeşit fobin var böyle konulara. Oyuncu bir mapa uğraşmayınca herhalde eksik kalacakmış gibi hissediyorsun. İlginç.

• Çok güldüm bu yorumunuza , özellikle 2 tane forum hesabı ile yazmanız beni benden aldı :) Oy da verdiniz mi diye merak ediyorum :)

2 forum hesabı derken ?

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

Gül💞

Bazen seni seviyorum'u duymaya gerek olmaz, cümlelerin bir yerinde sıkışıktır onlar. Görünmez, hissedilir...

• tauch adlı forum hesabıda siz değil misiniz ? İmzalar bile aynı. İsterseniz nasıl yapıldığınıda söyleyebilirim. 2 tane forum hesabınız var mı yok mu ? Oy kullandınız mı?

tauch bir birey ben bir birey imzaların aynı olmasından yola çıkarak multi hesap kullandığımı size düşündüren buysa bende şuan kahkaha atıyorum😂😂😂😂

Önerinizi zıt düşünceleri kaldıramayacaksanız öneride bulunmayın keyifli forumlar

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

Gül💞

Bazen seni seviyorum'u duymaya gerek olmaz, cümlelerin bir yerinde sıkışıktır onlar. Görünmez, hissedilir...

• tauch bir birey ben bir birey imzaların aynı olmasından yola çıkarak multi hesap kullandığımı size düşündüren buysa bende şuan kahkaha atıyorum😂😂😂😂

Önerinizi zıt düşünceleri kaldıramayacaksanız öneride bulunmayın keyifli forumlar

Zıt düşünceleri kaldırabilirim , ancak sabote etmeye yönelik davranışlar etik değil. Bende indiriyim diğer tarayıcıları , burada evet diye oy kullanayım hoş olur mu ?

JayLah.png

Edited once, last by .JayLah.: Cümle tamamlama. ().